GALA FINAŁOWA „SILNI POLSKĄ”
Tego nie da się opisać słowami, czego doświadczyliśmy wieczorem w hotelu. Hollywood style, czyli gala laureatów I edycji konkursu "Silni Polską". Czerwony dywan, kamera, fotoreporterzy i my... gwiazdy wieczoru. Zasiedliśmy przy pięknie przygotowanych stołach, dedykowanych osobno każdej z grup. Nam przypadła szczęśliwa "7", przy samej scenie, tuż obok stołu prezydialnego. Powitanie gości, przemowy dyrektorów i naczelników, film podsumowujący nasz czterodniowy pobyt, to wszystko poprowadziło nas do najważniejszego punktu wieczoru - prezentacji poszczególnych drużyn i wręczenia pamiątkowych dyplomów. I ta chwila w blasku fleszy... nasze 5 minut. Czuliśmy się bosko.
Dziękujemy naszej szkole, szczególnie Pani Kamili Oźmińskiej i Pani Aleksandrze Jakubowskiej-Skocz oraz księdzu Robertowi Bałuka. Jesteśmy wdzięczni również społeczności Wolina. Ta nagroda to wielkie wyróżnienie dla naszego miasta i naszego powiatu.
Laureaci