PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W KAMPANII DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY 2025

W dniu dzisiejszym, 28 listopada, nasza szkoła otrzymała od Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz organizacji z Krajowej Koalicji na rzecz Ochrony Dzieci podziękowania za włączenie się do kampanii Dzieciństwo bez Przemocy 2025.

Wspieramy dzieciństwo mocy bez przemocy!