OBCHODY NARODOWEGO DNIA ZWYCIĘSTWA
8 maja 2026r. w Narodowy Dzień Zwycięstwa poczet sztandarowy naszej szkoły reprezentował społeczność uczniowską podczas uroczystości upamiętniającej 81. rocznicę zakończenia II wojny światowej w Europie, która odbyła się na Cmentarzu Wojennym w Kamieniu Pomorskim.
Podczas uroczystości odbyła się msza polowa w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych, oficjalnych delegacji i mieszkańców następnie odbył się uroczysty ceremoniał wojskowy Apel Pamięci oraz salwa honorowa, które nadały obchodom szczególnie podniosły i patriotyczny charakter. Udział w wydarzeniu był wyrazem pamięci, szacunku i wdzięczności wobec wszystkich, którzy walczyli o wolność i pokój.
Wspólne oddanie hołdu poległym to ważna lekcja historii oraz patriotyzmu dla młodego pokolenia.
Cześć i chwała Bohaterom!
Agnieszka Temkowicz